Š.g. 30. aprīlī Labdarības grupa organizēja tradicionālo pavasara pasākumu dienas garumā bērnu nama “Zīļuks” bērniem. Šajā reizē pasākumā piedalījās 13 bērni un 2 audzinātājas, kā arī 8 brīvprātīgie no pašas Labdarības grupas.

Bērniem un audzinātājām atbraucot uz Rīgu, uzreiz devāmies uz „Kino Citadele”, lai noskatītos multfilmu par papagaili Rio. Iepriecināti par filmiņas laimīgajām beigām, devāmies uz Vecrīgas Bastejkalnu, kur mūs sagaidīja pusdienu uzkodas. Pēc šādas maltītes brīvā un draudzīgā atmosfērā, ļāvāmies rotaļām. Gana nosmējušies un noskrējušies ar nepacietību gaidījām „Rīgas Cirka” priekšnesuma sākumu. Noslēdzoties priekšnesumam un jau dodoties vakariņu vietu, bērni aizgūtnēm stāstīja par dejojošo lāci, veiklajiem akrobātiem, asprātīgajiem klauniem un gaisa vingrotājiem. Vēl pie vakariņu galda studentu korporācijā „Imeria” bērni pārrunāja cirka priekšnesumu. Pasākuma noslēgumā bērni pateicās par izdevušos dienu un dalījās spilgtākajos iespaidos ar „KiviTv” reportieriem, kas visu dienu bija sekojuši un fiksējuši mūsu gaitas.

Īpašu paldies gribam izteikt mūsu sponsoriem: Stockholm School of Economics, VSIA “Rīgas Cirks”, SIA „Forum Cinemas”, K/T Kino Citadele, SIA „Maxima Latvija”,  „Coca Cola Hellenic”, SIA „Mārtiņa Beķereja”, SIA „Cadets de Gascogne”, Kivitv.lv,  Studentu Korporācija „Imeria”.

Tāpat sirsnīgu „Paldies!” sakām visiem brīvprātīgajiem, kas pielika savu pleciņu pasākuma organizēšanā, – Lienei, Laurai D., Laurai Z., Mārtiņam, Lindai, Olgai, Līgai un Alīnai.

Advertisements