Eiropas Hītu Radio aicina iepriecināt bērnus no portāla palīdzēsim.lv, kā arī bērnu namu „Lejasstrazdi” un „Gaujiena” bērnu sirsniņas, līdz ziedojot dažādas bērniem un Namiņiem nepieciešamās mantas un sadzīves lietas.

Mājas lapas www.europeanhitradio.com sadaļā Labdarība atradīsiet bērnu vēlmju sarakstu, kurā minētas gan vienkāršas, bērna priekam vēlamas lietas (rotaļlietas, peldkostīmi, kosmētika, apģērbs), gan arī pašiem Namiņiem nepieciešami praktiski priekšmeti (saimniecības piederumi utml.). To visu iespējams nogādāt arī Rīgas  Ekonomikas augstskolā līdz 18. aprīlim, vai arī līdz 21. aprīlim European Hit Radio birojā Elijas ielā 17, 5.stāvā katru darba dienu no plkst. 9.00-17.00.

Ja izvēlaties REA, tad aicinam nogādāt mantas Studentu asociācijas telpās vai arī recepcijā pieliekot zīmīti, kas mantas domātas labdarībai 🙂 Paldies!

 

Eiropas Hītu Radio aicina iepriecināt bērnus no portāla palīdzēsim.lv, kā arī bērnu namu „Lejasstrazdi” un „Gaujiena” bērnu sirsniņas, līdz 21.aprīlim ziedojot dažādas bērniem un Namiņiem nepieciešamās mantas un sadzīves lietas!

Mājas lapas www.europeanhitradio.com sadaļā Labdarība atradīsiet bērnu vēlmju sarakstu, kurā minētas gan vienkāršas, bērna priekam vēlamas lietas (rotaļlietas, peldkostīmi, kosmētika, apģērbs), gan arī pašiem Namiņiem nepieciešami praktiski priekšmeti (saimniecības piederumi utml.). To visu iespējams nogādāt savā mācību līdz 18. aprīlim, vai arī līdz 21. aprīlim European Hit Radio birojā Elijas ielā 17, 5.stāvā katru darba dienu no plkst. 9.00-17.00.

Advertisements